XVIII Festiwal Nauki i Sztuki w Łodzi

Na Wydziale Matematyki i Informatyki  Uniwersytetu  Łódzkiego odbyły się warsztaty i wykłady z udziałem naszych uczniów. Na auli widać  uczniów z ZSZ nr 1.

18.04.2018r uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr1 w ramach XVIII Festiwalu Nauki i Sztuki w Łodzi pod opieką  Anny Słupskiej i  Jolanty Kmity uczestniczyli w wykładach i warsztatach dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych na Wydziale Matematyki i Informatyki  Uniwersytetu  Łódzkiego.W wykładach brali udział uczniowie klasy III TAK-Monika Borcuch,Magdalena Chmurska, Michał Domagała, Weronika Figat, Wiktoria Kończak, Paulina Jaskóła, Aleksandra Wójt, Martyna Zimnna, III TEO-Kamil Kołak, IV TO-Anna Sujka, Max Elkner, II TEO-Gabriel Borkowski, Radosław Pawlak, I TB-Julia Iwanicka, Wiktoria Wasiak, II TB/TAK-Dominik Biernat, Aleksandra Jagielska, Jarosław Kroc, Joanna Sieligowska, Alicja Świderek, Alicja Sandra Świderek, Paweł Tracz, III TB-Łukasz Kaźmierczak, Dawid Kosiewicz. Uczniowie uczestniczyli w następujących wykładach ?Jak dzielimy mandaty w polskim parlamencie po przeprowadzonych wyborach??,?Komunikacja z urządzeniami GSM?,?Geometria w sztuce-sztuka geometrii?.Po wykładach byliśmy w Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi.