Będziemy świętować 100-lecie ZSZ Nr 1

Szanowni Państwo,

wielkimi krokami zbliża się wyjątkowy dzień. Serdecznie zapraszamy wszystkich Absolwentów, Nauczycieli, Pracowników i Przyjaciół naszej szkoły do udziału w obchodach 100- lecia! Liczymy na to, że jubileusz ZSZ Nr 1 zgromadzi wielu z nas. Do zobaczenia już niebawem!

Zachęcamy do zapoznania się z programem zaplanowanych uroczystości.

Program obchodów w dniu 30 września 2023 r.:

1. Zwiedzanie szkoły – wystawa zdjęć archiwalnych w godz. 9:00 – 10:30;
  2. Msza Św. w kościele pod wezwaniem św. Jakuba Apostoła o godz. 11:00;
  3. Przemarsz ulicami miasta w asyście Orkiestry Dętej z kościoła do Kinoteatru „Polonez” – 12:00 – 13:00;
  4. Uroczysta Gala z udziałem zaproszonych gości, absolwentów, nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów i rodziców w Kinoteatrze „Polonez” o godz. 13:00;

Honorowy patronat nad obchodami 100 – lecia istnienia szkoły objął Prezydent Miasta Skierniewice Pan Krzysztof Jażdżyk.

Zaproszenie do współpracy

Miłym, wygodnym i godnym polecenia miejscem spotkania po głównych uroczystościach w tym czasie stanie się Rezydencja Strobów.

Zachęcamy do zgłoszenia się chętnych osób, które przyłączą się z grupą klasową do spotkania integracyjnego w ramach obchodów 100- lecia szkoły.

Uwaga: Już nie ma miejsc na spotkanie integracyjne w Strobowie. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z sekretariatem (zapis na listę rezerwową).

Specjalnie dla Was kilka zdjęć z naszej wspólnej historii …

Pozostańmy w kontakcie

Nie zapomnij zajrzeć na nasze socjal media