Kadra

Dyrektor:

  • mgr inż. Waldemar Janus

Wicedyrektorzy:

  • mgr inż. Agnieszka Bialik
  • mgr Iwona Latoszewska

Pedagog szkolny:

  • Beata Gradowska
  • Dorota Gulbas

Nauczyciele:

  • Barbara Antosiewicz, przedmioty zawodowe
  • Antoni Bańkowski, przedmioty zawodowe
  • Maria Baranowska, historia
  • Barbara Białek, przedmioty zawodowe
  • Stanisław Bodek, przepisy ruchu drogowego
  • Aleksandra Chmielowiec, religia
  • Remigiusz Cymerys, przedmioty zawodowe
  • Hanna Dąbrowska, przedmioty zawodowe
  • Genowefa Dębska, chemia, przedmioty zawodowe
  • Jolanta Doruchowska, przedmioty zawodowe
  • Mieczysław Dukaczewski, przedmioty zawodowe
  • Dariusz Galanciak, język angielski
  • Izabela Galińska, matematyka
  • Zofia Górska, język angielski
  • Magdalena Grzelkowska, język polski
  • Iwona Iwanicka, informatyka, przedmioty ekonomiczne
  • Krzysztof Kaczorowski, wychowanie fizyczne
  • Anna Kamińska, język polski, wiedza o społeczeństwie
  • ks. Sławomir Klemba, religia
  • Jolanta Kmita, matematyka
  • Małgorzata Koper, język polski
  • Joanna Korwek, wychowanie fizyczne
  • Agata Kostrzewa, przedmioty zawodowe
  • Katarzyna Kozłowska, matematyka
  • Marek Kozłowski, religia
  • Marek Kozłowski, przedmioty zawodowe
  • Jolanta Krawczyk, chemia
  • Krystyna Kruk, przedmioty zawodowe
  • Paweł Kudelski, przedmioty zawodowe
  • Justyna Kulig, język angielski
  • Mariusz Laska, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne
  • Anna Łapska, język rosyjski
  • Tadeusz Łopatka, przedmioty zawodowe
  • Tadeusz Maciejak, przedmioty zawodowe
  • Halina Marat, przedmioty zawodowe
  • Ilona Marcinkowska, przedmioty zawodowe
  • Ewa Migas, przedmioty zawodowe
  • Leszek Murgrabia, przedmioty zawodowe
  • Judyta Piątkowska, przedmioty zawodowe
  • Dorota Pobidyńska, wiedza o kulturze – bibliotekarz
  • Piotr Próba, informatyka
  • Wiesława Redlisiak,
  • Maria Romanowska, biologia, przedmioty zawodowe
  • Marlena Rondoś, przedmioty zawodowe
  • Anna Słupska, historia
  • Sylwia Szymaniak, wychowanie fizyczne
  • Dorota Świerczewska, przedmioty zawodowe
  • Jolanta Urbanek, język niemiecki
  • Bożena Urbanek, geografia
  • Ewa Viscardi, język polski
  • Joanna Warda, fizyka, chemia
  • Marek Zieleniak, przedmioty zawodowe