Turniej maszyn wodnych

W dniu 21 listopada 2023 roku w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Skierniewicach odbyły się Eliminacje Regionalne „PGE Turniej Maszyn Wodnych 2023”.

IMG20231121100403
Aperture: 1.7
Camera: OPPO Reno5 5G
Iso: 2000
Orientation: 1
« z 24 »

Turniej Maszyn Wodnych był organizowany wspólnie z PGE i Piaseczyńską Fundacją Ekologiczną.

Eliminacje rozpoczęły się uroczystym przemówieniem Pana Dyrektora Waldemara Janusa, oraz Pana Piotra Jarka – Prezesa Zarządu Piasecczyńskiej Fundacji Ekologicznej.

Odwiedziły nas około 43 drużyn z takich miejscowości jak: Zawiercie, Piotrków Trybunalski, Opoczno, Tomaszów Mazowiecki, Zielonka, Piaseczno, Kielce, Płock, Białystok, które reprezentowały szkoły podstawowe oraz ponadpodstawowe.

Naszą szkołę reprezentowało aż dziewięć drużyn: w kategorii „moc” startowało osiem drużyn: DRILOWCY w składzie: Szymon Dudek,  Sebastian Walendzik z klasy V i IV TEO, SMACZNY LOBAJ w składzie: Paweł Przybył, Oliwier Młynarski, Maciej Dyba, z klasy IV TEO, LITERUFKA II w składzie: Skręta Patryk, Kolis Błażej, Sieczkowski Krystian z klasy II TEO, WODNI AGENCI w składzie Jakub Dura, Szewczyk Stanisław z klasy I TEO, GWARDIA ŁYSEGO w składzie Pisarski Gabriel, Pierzankowski Alan, Pąśko Błażej z klasy I TEO, MYSZKI w składzie Maja Rutowicz, Nikola Drożdżewicz z klasy I TEO, ZEZOLE w składzie Jazierski Igor, Domański Paweł, Żułma Jan z klasy I TEO, SPARTANIE SKIERNIEWICE w składzie Sitarek Adrian, Markowicz Adam, Urbanek Gabriel z klasy I TEO .

W kategorii „wydajność” z naszej szkoły startowała jedna drużyna o nazwie MARCIN w składzie – Filip Kocęba, Miłosz Koziarski, Bartosz Popiński z klasy III TEO.

Drużyna SMACZNY LOBAJ w składzie: Paweł Przybył, Oliwier Młynarski, Maciej Dyba, z klasy IV TEO zajęła I miejsce w kategorii „Moc” i awansowała do finału, który odbędzie się 7-8 grudnia 2023 w Warszawie.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje drużyna ZEZOLE w składzie Jazierski Igor, Domański Paweł, Żułma Jan z klasy I TEO, która zajęła w eliminacjach trzecie miejsce.

Organizacją turnieju z ramienia szkoły zajęła się Halina Marat.

Wszystkim drużynom reprezentującym naszą szkołę ogromnie gratulujemy i dziękujemy
za zaangażowanie i wielkie emocje jakich doświadczyliśmy we wtorek 21 listopada.

Drużynie SMACZNY LOBAJ życzymy powodzenia w konkursie finałowym 7-8 grudnia 2023 w Warszawie.