Szkolenie dla uczniów Technikum Urządzeń i Energetyki Odnawialnej

W dniu 16.11.2021r. uczniowie klasy III technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej uczestniczyli w szkoleniu z zakresu montażu pompy ciepła. Opiekunem młodzieży podczas szkolenia był Pan Mieczysław Dukaczewski.

Szkolenie zorganizowała Pani Halina Marat, a przeprowadził Pan Tomasz Szcześniak właściciel firmy EKO DOM INSTAL.

Uczniowie montowali powietrzną pompę ciepła – jednostkę zewnętrzną oraz wewnętrzną.

Młodzież mogła zdobyć doświadczenie  w pracy w swoim przyszłym zawodzie oraz zapoznać się z rzeczywistymi warunkami pracy. Pan Tomasz Szcześniak w sposób bardzo zorganizowany i przystępny przekazał swoja wiedzę zachęcając uczniów do podjęcia  w przyszłości pracy w swoim zawodzie.

Składamy serdeczne podziękowania Panu Tomaszowi Szcześniakowi za umożliwienie przeprowadzenia szkolenia oraz liczymy na dalszą owocną współpracę.