„PGE Turniej Maszyn Wodnych 2021”

W dniu 22 października 2021 roku w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1
w Skierniewicach odbyły się Eliminacje Regionalne „PGE Turniej Maszyn Wodnych 2021”.

Turniej Maszyn Wodnych był organizowany wspólnie z PGE i  Piaseczyńską Fundacją Ekologiczną, a honorowy patronat nad Eliminacjami Regionalnymi  objął Prezydent Miasta Skierniewice  Pan Krzysztof Jażdżyk.

Eliminacje rozpoczęły się uroczystym przemówieniem Pana Dyrektora Waldemara Janusa, a następnie głos zabrał Pan Prezydent Jarosław Chęcielewski.

Odwiedziły nas między innymi drużyny z województwa łódzkiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego oraz kujawsko-pomorskiego.

Naszą szkołę reprezentowały cztery drużyny: w konkurencji „moc” startowały trzy drużyny: SZUWAREK w składzie: Tomasz Piekut, Błażej Wiesiołek z klasy III TEO, DANONKI w składzie: Oliwier Młynarski, Maciej Dyba, Paweł Przybył z klasy II TEO, PYTLOCHY MURACHA w składzie: Filip Kocęba, Miłosz Koziarski, Bartosz Popiński z klasy I TEO.

W konkurencji „wydajność” z naszej szkoły startowała jedna drużyna o nazwie MICHU TEAM w składzie – Michał Barbucha z klasy II TEO.

Drużyna SZUWAREK w składzie: Tomasz Piekut, Błażej Wiesiołek zajęła II miejsce w kategorii „Moc” i awansowała do finału w Warszawie na stadionie PGE Narodowy.

Organizacją turnieju z ramienia szkoły zajęła się Halina Marat.

Wszystkim drużynom reprezentującym naszą szkołę ogromnie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie i wielkie emocje jakich doświadczyliśmy w piątek 22 października..

Drużynie SZUWAREK życzymy powodzenia w konkursie finałowym 6 listopada.