Bartłomiej Kubicz ponownie laureatem Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

W dniach 19 – 21. 04. 2023r. odbył się w Warszawie finał XXXVI OWiUB. Możliwość uczestniczenia w finale mieli uczniowie, którzy zakwalifikowali się po eliminacjach szkolnych i okręgowych. Z naszej szkoły w zawodach okręgowych uczestniczyli: Joanna Dąbrowska z klasy III TB, Antoni Wiśniewski z klasy III TB, Gabriela Kowalska z klasy IV TBp, Błażej Politowicz z klasy IV TBp, Adam Kubicz z klasy IV TBg, Bartłomiej Kubicz z klasy IV TBg. W zawodach okręgowych brało udział 19 szkół. Nasza szkoła zajęła IV miejsce.

Indywidualnie do zawodów centralnych zakwalifikował się Bartłomiej Kubicz, który był jednym z 80 najlepszych uczniów z 39 szkół z całej Polski. Zawody centralne odbyły się na Politechnice Warszawskiej, a rozdanie nagród w Ministerstwie Rozwoju i Technologii.

Bartłomiej Kubicz po raz drugi z rzędu uzyskał tytuł laureata. Tytuł laureata umożliwia wstęp na wszystkie uczelnie techniczne w Polsce bez postępowania kwalifikacyjnego jak również zwolnienie z części pisemnej egzaminów zawodowych.

Gratulujemy i życzymy sukcesów na studiach.