„ABC Architektury” – VIII edycja warsztatów architektonicznych dla uczniów szkół średnich

Dzień dobry,
jesteśmy studentami Politechniki Łódzkiej oraz członkami Koła Naukowego Studentów Architektury PŁ ?IX Piętro?. Chcielibyśmy zaprosić wszystkich Państwa kursantów na warsztaty ?ABC Architektury?, odbywające się w ramach Festiwalu Nauki, Sztuki i Techniki.
Warsztaty te ? podobnie jak w latach ubiegłych ? mają na celu stworzenie młodzieży szkolnej możliwości zapoznania się z najważniejszymi elementami kształcenia architektonicznego, rozwinięcie wrażliwości na problemy otaczającej przestrzeni, zachęcenie do pogłębienia pozyskanej podczas warsztatów wiedzy, a także zainteresowanie tematem architektury osób chętnych do podjęcia studiów architektonicznych.
Składają się one z czterech bloków tematycznych: Urbanistyki, Konstrukcji, Funkcji oraz Bryły.
Tegoroczna edycja warsztatów odbędzie się dnia 11 kwietnia w budynku B16, znajdującym się na Kampusie B Politechniki Łódzkiej, w godzinach 9-15.
Aby uczestniczyć w ?ABC Architektury? należy zgłosić się na nie wypełniając formularz.
Link do niego znajduje się tutaj:
Ewentualna możliwość zgłaszania chęci uczestnictwa to za pośrednictwem maila abcarchitektury@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 790 307 666
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy także na naszego facebooka: https://www.facebook.com/ABCArchitektury/.
Pragniemy również poinformować, że liczba miejsc jest ograniczona!