XI TARGI SPRZĘTU FOTOGRAFICZNEGO, FILMOWEGO, AUDIO-VIDEO ORAZ TECHNOLOGII MULTIMEDIALNYCH

[huge_it_gallery id=”108″]

Najnowsze produkty uznanych światowych i polskich marek, nowości i innowacyjne rozwiązania dla zawodowców oraz dla osób interesujących się foto i video , a także możliwość spotkania z ekspertami z branży i testowania sprzętu to tylko część atrakcji które miały miejsce na Targach Film Video Foto w Łodzi. Targi to również bogaty program warsztatów, seminariów, prezentacji i spotkań oraz możliwość obcowania i osobistego kontaktu ze światowej rangi artystami.

Uczniowie ZSZ Nr 1 uczestniczą od wielu lat w tym wydarzeniu..a co było dla nas? Po raz drugi uczniowie technikum organizacji reklamy zgłębiali temat fotografii pod kątem swojego zawodu. Oprócz wykładów z fotografii (np. Jak stworzyć niepowtarzalny portret? W poszukiwaniu kreatywności, czasu i inspiracji.), warsztatów filmowych ( np. Czy Affinity Photo może zastąpić Photoshopa w szybkim retuszu zdjęć?), czekały na nas warsztaty: „Psychologiczne aspekty marketingu w fotografii. Zrozum i poznaj swojego klienta” .

Młodzież obserwowała i oceniała stoiska targowe uwzględniając ich typy i obszary. Wiedza ta będzie wykorzystana na lekcjach zawodowych przy projektowaniu stoisk targowych. Produkty reklamowe oraz gadżety przyciągały uwagę i zastanawiały nad skutecznością i formą jaką spełniają. Interesowały nas produkty w miejscu sprzedaży oraz zewnętrzne na terenie dużego miasta.