Wycieczka zawodowa i szkolenia w firmie „PERI”

[huge_it_gallery id=”88″]

W dniu 14 listopada uczniowie klas II TB, III TB, IV TB wraz z nauczycielami zawodu p. Barbarą Białek, p. Leszkiem Murgrabią i p. Tadeuszem Maciejakiem byli na wycieczce w Piechocinie, gdzie uczestniczyli w szkoleniu i otrzymali certyfikaty.

Firma PERI, założona w 1969 roku, jest jednym z największych światowych producentów deskowań i rusztowań. Poza siedzibą główną i zakładem produkcyjnym w Weissenhorn koło Ulm w Niemczech, działa na świecie ponad 60 spółek córek i 120 centrów logistycznych. Firma zatrudnia ponad 7 700 pracowników i wygenerowała obrót 1,3 miliarda ? za 2015 rok.

Warto zaznaczyć że wykład prowadził oraz oprowadzał po hali wystawowej z rusztowania i i deskowaniami, nasz absolwent, który zakończył w naszej szkole edukację w 1994r.