Współpraca z wolontariatem

Centrum Wolontariatu w Skierniewicach serdecznie zaprasza przedstawicieli urzędów, organizacji pozarządowych, instytucji publicznych, szkół oraz firm z sektora MŚP do współpracy w zakresie promocji idei wolontariatu, rozwoju współpracy międzysektorowej w ramach Lokalnej Koalicji dla Wolontariatu.

W związku z realizacją działań i projektów, których celem jest promocja idei wolontariatu z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Wolontariusza (05.12.2022 r.) oraz obchodów Tygodnia Wolontariatu w miesiącu grudniu zapraszamy do udziału w darmowych spotkaniach i szkoleniach dedykowanych dla wolontariuszy, liderów, koordynatorów wolontariatu w organizacjach pozarządowych, koordynatorów Szkolnych Klubów Wolontariusza oraz wszystkich osób zainteresowanych szerzeniem idei wolontariatu.

Zachęcamy do bezpłatnego udziału we wszystkich spotkaniach i szkoleniach!