Szkolenie o systemach deskowań PERI

[huge_it_gallery id=”158″]

W dniu 19 listopada 2019 r. uczniowie klas II Tb i III Tb uczestniczyli w szkoleniu technologicznym ?Podstawy nowoczesnej techniki deskowań PERI?. Szkolenie składało się z części wykładowej oraz pokazu systemów deskowań w hali wystawowej w siedzibie firmy PERI Polska w Płochocinie. Szkolenie prowadził Kierownik Zespołu Technologów i jednocześnie absolwent naszej szkoły ? mgr inż. Krzysztof Koziarski. Byliśmy pod wrażeniem fachowości i zapału z jakim Pan Krzysztof opowiadał o technikach deskowań ściennych, nowoczesnych systemach stropowych i rusztowaniach oraz o realizacjach nowoczesnych budynków i obiektów inżynierskich wznoszonych z betonu.

Szkolenie zakończyło się wręczeniem uczestnikom certyfikatów i podarunków od firmy PERI.

Wyjazd na wycieczkę zawodową zorganizował Pan Tadeusz Maciejak, a opiekę nad młodzieżą pełniła również Pani Agata Kostrzewa.