Stypendium Prezydenta Miasta Skierniewic

20 października w budynku Samorządowej Szkoły Muzycznej odbyła się bardzo przyjemna uroczystość, przekazania nagród prezydenta. Skierniewicka młodzież w minionym roku szkolnym, kolejny raz udowodniła, że mimo trudności związanych z nauczaniem zdalnym, osiągała jedne z najlepszych wyników w nauce w województwie łódzkim, co w pandemicznym roku jest nie lada osiągnięciem. Nie brakowało też zwycięstw w konkursach i olimpiadach ogólnopolskich.

3 osoby reprezentowały naszą ZSZ NR 1: Julia Iwanicka – Technikum Organizacji Reklamy, Gabriela Kowalska i Zuzanna Magdziarz – Technikum Budownictwa.

„Serdecznie gratuluję, że w pełni koncentracji i sił osiągneliście tak wspaniałe rezultaty, jeśli chodzi o średnie ocen, laury w konkursach i olimpiadach przedmiotowych, jak i pasje, które na co dzień rozwijacie. Patrzymy na Was z nadzieją, bo to przecież Wy kiedyś zajmiecie nasze miejsce. Gratulacje.” – wypowiedź Prezydenta Miasta Skierniewic Jarosława Chęcielewskiego.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=535488161121689&set=pcb.535505184453320 – zdjęcia z relacji