PGE Turniej Maszyn Wodnych 2022

W dniu 4 listopada 2022 roku na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie odbył się finał turnieju –  „PGE Turniej Maszyn Wodnych 2022”.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna SZUWAREK II w składzie: Tomasz Piekut, Piotr Lesiak, Błażej Wiesiołek.  Opiekunem uczniów podczas Turnieju była Pani Halina Marat.

Uczniowie samodzielnie skonstruowali turbinę wodną.

Drużyna rywalizowała w konkurencji „MOC” polegającej na podniesieniu w jak najkrótszym czasie, ciężarka o masie 5 kilogramów na wysokość 2 metrów.

Drużyna SZUWAREK II uzyskała czas  w finale czas 10,447s. i zdobyła 10 miejsce w Turnieju Ogólnopolskim pokonując około 300 drużyn.

Drużynie SZUWAREK II ogromnie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Podczas finału turnieju uczestnicy mieli możliwość zwiedzania z przewodnikiem stadionu narodowego. Zobaczyliśmy układanie murawy na głównej płycie stadionu, zwiedziliśmy zaplecze stadionu oraz salę, w której odbywają się konferencje prasowe. Byliśmy również w szatni zawodników.

Dla wszystkich było to niesamowite przeżycie.