Serdecznie zapraszamy pasjonatów informatyki do wzięcia udziału w maratonie :)

W związku z organizowanym przez Miasto Skierniewice pierwszym skierniewickim Hackatonem, zachęcam do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu uczniów naszej szkoły, zajmujących się hobbystycznie programowaniem, grafiką i/lub budowaniem stron internetowych.

Podczas wydarzenia, zaplanowanego na dzień 3 października br., utworzone spośród przybyłych osób zespoły, będą  miały możliwość stworzenia aplikacji mobilnej, strony internetowej lub programu przyjaznego/funkcjonalnego/ użytecznego dla miasta i mieszkańców Skierniewic.

Dla uczestników przedsięwzięcia przewidziane jest całodzienne wyżywienie oraz nagrody. Niewątpliwą atrakcją będzie możliwość tworzenia projektów pod czujnym okiem mentorów €“ specjalistów z branży IT, pracujących na co dzień  dla największych globalnych koncernów.

Szczegóły projektu oraz rejestracja uczestników odbywa się za pośrednictwem strony internetowej http://hackskc.pl/.

Uwaga:        ilość miejsc 20

Dla kogo:

Hackerów – wyszkoleni w sztuce programowania. „Krzaczki” to ich język.
Hipsterów – projektowanie to ich drugie imię. Pixel to ich miara.
Hustlerów – chichoczą na dźwięk słów „model biznesowy”