Nasz sukces w Ogólnopolskim Konkursie „Nowa epoka – nasze przyszłe życie w kosmosie”

Celem konkursu było zaprojektowanie bazy na księżycu tj. wykonanie cyfrowej wizualizacji, raportu oraz nagrania.

ZSZ NR 1 reprezentowali uczniowie Technikum Reklamy:

klasa 1 TR drużyna 1 w składzie: Julia Błońska, Dominik Majda, Piotr Iwanicki, Bartosz Karwat, Mateusz Urbanek

klasa 1 TR drużyna 2: Łukasz Pryk, Sebastian Mechecki

klasa 3 TRg drużyna „Odlotowe Agentki”: Aleksandra Stefanowska, Izabela Gutkowska, Paulina Krakowiak, Natalia Sawicka, Martyna Kamińska

klasa 3 TRg drużyna „Lunar Base KAP”: Aleksandra Łęczycka, Klaudia Borowska, Patrycja Morawska

W kategorii szkoły ponadgimnazjalne laureatami konkursu została drużyna „Odlotowe Agentki”: Aleksandra Stefanowska, Izabela Gutkowska, Paulina Krakowiak, Natalia Sawicka, Martyna Kamińska. Dziewczyny zajęły III miejsce – gratulujemy sukcesu.

Wyróżnienie w w/w kategorii osiągnęła drużyna „Lunar Base KAP”: Aleksandra Łęczycka, Klaudia Borowska, Patrycja Morawska – również gratulujemy.

Uczniowie wykonali prace pod kierunkiem pani Iwony Iwanickiej.

Link do nagrania, na którym ogłoszenie wyników