Łódzkie Dni Informatyki

Serdecznie zapraszamy na zbliżające się w listopadzie Łódzkie Dni Informatyki ? największą tego typu inicjatywę w Łodzi, której organizatorami są Uniwersytet Łódzki, Politechnika Łódzka oraz ICT Polska Centralna Klaster. Zainteresowanych prosimy o szybki kontakt z wychowawcami klas.

Wydarzenie skierowane jest do pasjonatów informatyki z Łodzi i regionu łódzkiego, którzy będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w rozwoju nowoczesnych technologii.

Łódzkie Dni Informatyki, to ponad 100 wydarzeń, w tym blisko 20 warsztatów, w których zostaną poruszone zagadnienia związane z najszybciej rozwijającymi się obszarami informatyki, tj. komputerami kwantowymi, aplikacjami mobilnymi, czy też grami w technologii 3D.

W dniu 21 listopada ŁDI organizowane są na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego, do których gorąco zachęcamy uczniów Państwa szkoły. W załączeniu znajdą Państwo zaproszenie na odbywające się w listopadzie Łódzkie Dni Informatyki oraz Program uroczystości. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 15 listopada br.

Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o wytypowanie 20 uczniów wraz z opiekunem z Państwa szkoły do udziału w module JUNIOR Łódzkich Dni Informatyki.
Zgłoszenia wraz z podaniem imienia i nazwiska opiekuna proszę kierować do p. Moniki Piłacik droga elektroniczną na adres monika.pilacik@uni.lodz.pl lub telefoniczną (42) 635 57 20 do dnia 15 listopada br.
O udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń na poszczególne warsztaty.