Łódzkie Dni Informatyki listopad 2018 – Technologie 5G, czyli piąty poziom prędkości

Serdecznie zapraszamy na zbliżające się w listopadzie Łódzkie Dni Informatyki ? największą tego typu inicjatywę w Łodzi, której organizatorami są Uniwersytet Łódzki, Politechnika Łódzka oraz ICT Polska Centralna Klaster.

Wydarzenie skierowane jest do pasjonatów informatyki z Łodzi i regionu łódzkiego, którzy będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w rozwoju nowoczesnych technologii.

Łódzkie Dni Informatyki, to ponad 100 wydarzeń, w tym blisko 20 warsztatów, w których zostaną poruszone zagadnienia związane z najszybciej rozwijającymi się obszarami informatyki, tj. internetem, aplikacjami mobilnymi, czy też grami w technologii 3D.

W dniu 22 listopada ŁDI organizowane są na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego, do których gorąco zachęcamy uczniów Państwa szkoły.

W załączeniu znajdą Państwo zaproszenie na odbywające się w listopadzie Łódzkie Dni Informatyki oraz Program uroczystości. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 14 listopada br.