Konkurs HEROSI

Zachęcamy dzieci/uczniów Państwa przedszkola/szkoły do wzięcia udziału w konkursie na skierniewickiego superbohatera.Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykreować superbohatera, na wzór popularnych postaci filmowych i komiksowych. Chodzi zarówno o przygotowanie unikatowego stroju, jak i wymyślenie wyjątkowej historii.

Do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody: m.in. laptop, telewizor, konsole Playstation 4, multimedialne tablety. Ponadto zwycięska postać trafi na okolicznościowe t-shirty.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

• Do 1 lutego 2018 roku trwa przyjmowanie zgłoszeń. Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać w formie elektronicznej na adres kultura@um.skierniewice.pl, w tytule maila wpisując ?Zgłoszenie – Skierniewiccy Herosi?.
  • Jury powołane przez Prezydenta Miasta Skierniewice dokona wyboru uczestników zakwalifikowanych do dalszej części konkursu.
  • Przy wyborze zakwalifikowanych uczestników jury będzie brało pod uwagę wizualny aspekt stroju (jego wykonanie, oryginalność) oraz opis superbohatera zawarty w formularzu zgłoszeniowym.
  • Lista uczestników wybranych przez jury zostanie opublikowana na stronie skierniewice.eu 2 lutego 2018 roku.
  • 4 lutego odbędzie się runda jury, podczas której uczestnicy zaprezentują się jurorom w gotowych strojach.
  • Finał konkursu odbędzie się w dniu 17 lutego 2018 roku pdczas imprezy plenerowej.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie   http://www.skierniewice.eu/aktualnosci/kultura/wymysl-skierniewickiego-superbohatera-i-zgarnij-konsole,43.html