IV Mazowiecki Konkurs fryzjerski

[huge_it_gallery id=”164″]

Dnia 28 stycznia  w Warszawie w Zespole Szkół Nr 34 im. Mieszka I, młodzież technikum usług fryzjerskich z ZSZ Nr 1 wzięła udział w Mazowieckim Konkursie Fryzjerskim pt. „W rytmie disco” . Patronatem wydarzenia był Mazowiecki Kurator Oświaty oraz Burmistrz Dzielnicy Targówek. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Natalia Kuczkowska z modelką Wiktorią Pejską i Ewelina Gil z modelką Darią Góraj. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Fryzury konkursowe były różnorodne pod względem stylu epoki, stopnia złożoności i ogólnej kreatywności.

Z uczestniczkami pojechali uczniowie wszystkich klas technikum usług fryzjerskich. Nagrodę burmistrza otrzymała Natalia Kuczkowska, a wyróżnienie – Ewelina Gil. Przedstawione fryzury zapierały dech i inspirowały. Uczniowie zdobyli cenne doświadczenie zawodowe. Gratulujemy!