Konferencja „Bezpieczne bankowanie”

W dniu 20 kwietnia uczniowie 2 klasy Technikum Reklamy wzięli udział w konferencji „Bezpieczne bankowanie” w auli Akademii Nauk Stosowanych w Skierniewicach.

Uczestnicy mieli możliwość uzyskania wielu ciekawych i praktycznych informacji dotyczących obszaru przestępczości bankowej. Mogli poznać nowe metody działania oszustów internetowych, dowiedzieć się jak chronić siebie i swoje pieniądze w cyfrowej rzeczywistości.

Konferencja była również dostępna dla osób niesłyszących dzięki udziałowi tłumacza języka migowego on-line.

W konferencji wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, instytucji szkolnych, inspekcji i służb z terenu miasta i powiatu skierniewickiego oraz przedsiębiorstw, a także studenci uczelni i młodzież szkolna.