I miejsce w Olimpiadzie Budowlanej

31 marca 2023 r. w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbyły się zawody centralne X edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Budowlanej. Do ostatniego etapu zakwalifikowało się 73 uczestników z 28 szkół z całej Polski. 6 uczestników otrzymało tytuł laureata a pozostali tytuł finalisty Olimpiady.

Konkurencja wśród uczestników zawodów centralnych była bardzo duża, a zwycięzcą Olimpiady Budowlanej został uczeń naszej szkoły Bartłomiej Kubicz.

Z naszej szkoły do etapu centralnego po dwuetapowych eliminacjach zakwalifikowali się: Gabriela Kowalska z klasy IV TBp, Sebastian Tyjon z klasy IV TBg, Bartłomiej Kubicz z klasy IV TBg, Antoni Wiśniewski z  klasy III TB. Nagrodą za zajęcie I miejsca jest możliwość studiowania nieodpłatnie w MWSLiT we Wrocławiu przez cały okres trwania studiów inżynierskich na kierunku Budownictwo, tablet oraz zestaw gadżetów od sponsorów Olimpiady firmy Budimex S.A. oraz Kubala Sp.z.o.o.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych olimpiadach.