Eko-wigilia pracowników szkoły

21 grudnia 2015 roku odbyła się w szkole Eko-Wigilia wszystkich pracowników szkoły. Było to kameralne spotkanie z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, służące integracji pracowników jak również promowaniu zdrowego stylu życia.

Polskie świąteczne tradycje kulinarne wymagają podania na stół wielu potraw- często wysokokalorycznych, ciężkostrawnych ( doprawianych majonezem, smażonych lub bardzo słodkich). Naszą tegoroczna propozycją było przygotowanie potraw – z jednej strony wpisujących się w tradycje, z drugiej zaś pozbawionych nadmiernej ilości tłuszczu, cukru. Każdy nauczyciel wybrał i przygotował własnoręcznie potrawy, które znalazły się na stole.

Prezentowały się one i smakowały wspaniale!

eko-wigilia

Chcieli byśmy podzielić się z Wami przepisami potraw z naszego stołu. Znajdziecie je w zakładce Jedz zdrowo!!!