Dni otwarte Funduszy Europejskich

[huge_it_gallery id=”117″]

W dniach 11-13 maja odbyły się  Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

W Skierniewicach zobaczyliśmy koszykarki MUKS Widzew Łódź.  Poza tym na scenie i na specjalnie przygotowanych stoiskach zaprezentowali się beneficjenci funduszy unijnych. Prowadzącym wydarzenie był Jacek Kawalec, znany między innymi z telewizyjnych programów rozrywkowych.  Dla najmłodszych przygotowano również wiele niespodzianek ? oczywiście wszystko z funduszami unijnymi w tle.

ZSZ Nr 1 również uczestniczył w tym wydarzeniu – przygotowaliśmy stoisko promujące Fundusze Europejskie. Pani Jolanta Urbanek udzieliła wywiadu na scenie. Następnie Michał Domagała – uczeń klasy III Technikum Architektury Krajobrazu, pięknie zaśpiewał 2 utwory: „Lubię wracać tam gdzie byłem” Zbigniewa Wodeckiego, oraz „Sofia” Alvaro Soler.

Warto podkreślić, że uczniowie naszej szkoły wyjeżdżają od kilku lat na praktyki zagraniczne w ramach projektów unijnych.