Pierwsze spotkanie z cyklu ?Nasz absolwent ? człowiek sukcesu?

W czwartek 9 lutego br. w świetlicy szkolnej odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu ?Nasz absolwent ? człowiek sukcesu?, w ramach obchodów 95-lecia istnienia Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Skierniewicach. Bohaterem spotkania był wiceprezydent Skierniewic Pan Jarosław Chęcielewski wraz z przyjaciółmi ze szkolnej ławy: Panią Agnieszką Janus, Panem Rafałem Popińskim, Panem Markiem Nagórskim oraz Panem Andrzejem Maszynkiewiczem. Spotkanie otworzyła krótka prezentacja przywołująca historię szkoły oraz film prezentujący współczesne oblicze naszej placówki. Goście spotkania odpowiadali na pytania uczniów oraz z rozrzewnieniem wspominali lata nauki w ?Budowlance?. Na zakończenie spotkania mieli okazję poddać się rywalizacji w ramach konkursu budowlanego. Koordynatorem spotkania była Pani Beata Gradowska. Autorem scenariusza uroczystości oraz prezentacji i filmu promującego szkołę była Pani Małgorzata Koper. W przygotowanie uroczystości zaangażowani byli również Pani Agata Kostrzewa, Pani Jolanta Kmita, Pani Barbara Białek, Pan Tadeusz Maciejak oraz Pan Tadeusz Łopatka. Uroczystość została profesjonalnie poprowadzona przez uczniów klasy II TAK, którzy zapewnili oprawę artystyczną i konferansjerską spotkania.