KLASA I FR ZWYCIĘŻYŁA W KONKURSIE „SZKOŁA Z TRADYCJAMI”

Wyniki konkursu SZKOŁA Z TRADYCJAMI organizowanego przez Zespół Szkół Zawodowych
nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Skierniewicach w związku z jubileuszem 95 ? lecia
szkoły

Przedmiotem konkursu było opracowanie przez uczniów scenariusza projektu pod hasłem „Szkoła z tradycjami” nawiązującego do historii, teraźniejszości, przyszłości ZSZ Nr 1 w Skierniewicach lub postaci patrona szkoły, a następnie realizacja projektu, uznanego przez Komisję Konkursową za zwycięski.

Komisja Konkursowa za najlepszy uznała projekt opracowany przez uczniów klasy I FR, obejmujący scenariusz, a następnie realizację filmu pt. „ 95 +
Wychowawcą klasy I FR – technikum organizacji reklamy/ technikum usług fryzjerskich jest pani Magdalena Grzelkowska.

• Zwycięski projekt na film będzie zrealizowany przez uczniów klasy I FR pod opieką pani Magdaleny Grzelkowskiej i pani Iwony Iwanickiej.
  • Prezentacja zrealizowanego filmu odbędzie się podczas uroczystości organizowanych na terenie szkoły z okazji obchodów 95 ? lecia szkoły w dniu 3 czerwca 2016roku
  • Nagrodę w postaci dofinansowania do wycieczki klasa otrzyma po prezentacji zrealizowanego filmu.

Komisja Konkursowa obradowała w składzie:

• pan Waldemar Janus – dyrektor szkoły,
  • pani Izabella Galińska, pani Beata Gradowska, pani Magdalena Grzelkowska
    ? przedstawiciele nauczycieli,
  • Eliza Stefanowska kl. III TAK, Jędrzej Bojdo kl. II TO, Klaudia Ceret kl. I FR
    ? przedstawiciele uczniów,

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

B.G. i I.G.