Wydarzenia

MOC ŻYCZEŃ

Wszyscy uczniowie klasy 3TB i 4TRa zaangażowali się w przygotowanie kartek świątecznych z życzeniami dla podopiecznych Hospicjum im. Anny Olszewskiej.
Życzenia również otrzymali uczniowie Szkolnego Klubu Wolontariusza od podopiecznych Stowarzyszenia Wspólna Troska

1000019014
Aperture: 2
Camera: 23124RA7EO
Iso: 200
Orientation: 1
« z 7 »

 

Budowlanka w BITWIE O WŁOS

10 marca 2026 r w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim odbył się konkurs fryzjerski. W VII MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE FRYZJERSKIM O STATUETKĘ STAROSTY TOMASZOWSKIEGO  „BITWA O WŁOS” Uczennica Lidia Nartowska zdobyła wyróżnienie komisji konkursowej. Podczas konkursu młodzi adepci sztuki fryzjerskiej mieli możliwość  wykazania się zdolnościami manualnymi i kreatywnym podejściem do tematu konkursu  KOBIETA W MAGICZNYM ŚWIECIE BAŚNI I KOMPUTEROWEJ ILUZJI   uczennica Lidia Nartowska przygotowała fryzurę Cyber GEJSZA

20260310 120204
Aperture: 2
Camera: Galaxy S25 Ultra
Iso: 400
Orientation: 6
« z 9 »

 

Imieniny Patrona szkoły

 

19 marca, w dniu imienin Józefa, odbyła się w naszej szkole uroczystość złożenia

symbolicznej wiązanki pod tablicą upamiętniającą postać Patrona ZSZ nr 1

Marszałka Józefa Piłsudskiego. Nawiązaliśmy w ten sposób do międzywojennej

tradycji obchodów święta, wówczas chętnie celebrowanego przez większość

Polaków.

Wydarzenie było dla naszej szkolnej społeczności wstępem do świętowania Dnia

Patrona Szkoły, który odbędzie się 1 kwietnia.

 

Messenger creation B5DC6CA6-A82C-49CA-A2E7-D4B7615634D9
« z 7 »

Zaproszenie na Dni Otwarte Szkoły

PLAKAT DRZWI-OTWARTE 2026
PLAKAT KIERUNKI 2026

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTROW

W roku szkolnym 2025/ 2026 nagrodę za najwyższą średnią ocen w szkole otrzymał uczeń klasy III TB Jakub Lach i otrzymał Stypendium Rady Ministrów.
Dyplomy stypendystą zostały wręczane  19 marca na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

1000018911
Aperture: 2
Camera: 23124RA7EO
Iso: 160
Orientation: 1
« z 6 »

Warszawa teatralnie

Uczniowie klas IIITB, IIITAKa, ITAK, ITR, IIITRa uczestniczyli w sportowej rywalizacji na torze bowlingowym .Kręgle były wspaniałą alternatywą zajęć sportowych. Gra ta  skutecznie i harmonijnie ćwiczy koordynację ruchową, integruje, a jednocześnie jest wspaniałą możliwością do rywalizacji.

Po kręglach na młodzież czekała niesamowita atrakcja w teatrze Buffo na spektaklu ” Romeo i Julia”.

Tematem musicalu była miłość dwojga młodych ludzi nie umiejących się odnaleźć oraz porozumieć ze światem dorosłych, w chwili rodzącej się wielkiej miłości.

Spektakl bazuje na dramacie Szekspira, jest jednak pokazany we współczesnych realiach.

Organizatorem wycieczki była Pani Joanna Warda, a opiekunami Panie: Monika Niklewicz, Zofia Kaźmierczak  oraz  Beata Wach- Mińkowska

1000018820
Aperture: 2
Camera: 23124RA7EO
Iso: 1250
Orientation: 1
« z 7 »

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Fryzjerskich.

Dwa zespoły z Budowlanki w okręgowym II etapie  Olimpiady  Wiedzy i Umiejętności Fryzjerskich.

1. Lidia Nartowska,
2. Kaja Szmyt3. Magdalena Sumińska,
4. Wiktoria Pąsiek
Gratulujemy,

1000010248
« z 12 »

Akademia DeWALT

W ramach współpracy z firmą DeWALT, uczniowie klas budowlanych wzięli udział w realizacji projektu Drewnianego AKADEMIA DeWALT. Jego celem było rozwijanie umiejętności technicznych uczniów poprzez pracę z drewnem i narzędziami DeWALT.

3804115815711407502
« z 8 »

 

SUKCES UCZNIÓW SZKOŁY BRANŻOWEJ!!!

W trakcie ferii zimowych, podczas targów budowlanych BUDMA w Poznaniu odbył się finał ogólnopolskiego Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”

Maciej Choiński z klasy 3mza zajął 2. miejsce w Polsce w kategorii montażu systemów suchej zabudowy!!! 

Michał Zarębski z klasy 3mza zajął 3. miejsce w Polsce w tej samej kategorii

Ten sukces jest efektem ciężkiej pracy naszych uczniów, ich zaangażowania i wysokich umiejętności. Jest również wypadkową dobrego przygotowania pod okiem nauczycieli praktycznej nauki zawodu.

Gratulujemy Chłopakom i trzymamy kciuki za dalszy rozwój 

4604
Author: FOTOBUENO
Copyright: FOTOBUENO
« z 5 »

Wizyta w firmie „VEKA”

 

26 stycznia, uczniowie klasy 3 TEO, wraz z doradcą zawodowym – Dorotą Pszczółkowską, uczestniczyli w wizycie studyjnej w firmie Veka. Wizyta była odpowiedzią na zaproszenie do udziału w wewnętrznym programie Veki „Gotowi na start”. Dla młodzieży przygotowano cykl prezentacji, a także umożliwiono zwiedzenie zakładu i zapoznanie się z procesem produkcyjnym. Na zakończenie wizyty uczniowie otrzymali certyfikaty udziału oraz gadżety firmowe. To wydarzenie było wartościowym doświadczeniem i cennym uzupełnieniem kształcenia zawodowego.

FB IMG 1769519058760
Author: VEKA
Copyright: VEKA
« z 5 »
Przejdź do treści