Wigilia szkolna

Dnia 19.12 odbyła się Wigilia szkolna. Uczniowie przedstawili Jasełkę, wszyscy śpiewaliśmy kolędy i przygotowywaliśmy się na przyjście Pana. Ta szczególna atmosfera Świąt Bożego Narodzenia udzieliła się nam. Uczniowie otrzymali niejako w „prezencie gwiazdkowym” nagrody za szczególne osiągnięcia w Dzień Budowlańca.

Na zakończenie wystąpiła p. dyr. Irena Karpińska-Czajkowska składając życzenia świąteczne dla całej społeczności szkolnej. Uczniowie w imieniu swoim oraz nauczycieli podziękowali p. Dyrektor za lata pracy w naszej szkole, w związku z przejściem na emeryturę.

Dyrekcja, nauczyciele oraz społeczność szkolna życzy spokojnych rodzinnych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2015.