Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas IV Technikum – „Szczęśliwej drogi już czas…”

W dniu 24 kwietnia odbyło się pożegnanie absolwentów Technikum.

Uroczystość była okazją do podsumowania czterech lat pracy i wyróżnienia najlepszych.

Pani Dyrektor Iwona Latoszewska wraz z wychowawcami klas wręczyła nagrody książkowe oraz świadectwa. Kierując słowa do tegorocznych maturzystów życzyła im wytrwałości, dojrzałości i mądrości w dokonywaniu dalszych życiowych wyborów.

W imieniu społeczności szkolnej  sukcesów życzyła również Przewodnicząca Samorządu Szkolnego Joanna Lewandowska.

Następnie głos zabrali: Krzysztof Jadczak oraz Jakub Orłowski, którzy w imieniu klas kończących podziękowali nauczycielom za trud włożony w proces kształcenia i wychowania.

Wszystkim absolwentom życzymy połamania piór na maturze,powodzenia na egzaminach zawodowych, opanowania stresu i właściwych wyborów dalszej drogi życia.