Konkurs pt. „Dziękuję, to nie dla mnie”

22 maja 2015 roku uczniowie klas pierwszych ( I AKO i I TB) uczestniczą w rozwiązaniu konkursu „Dziękuję, to nie dla mnie”, którego organizatorem jest Fundacja Pomocy Społecznej „Chodźmy razem”. Finał konkursu odbył się w kinoteatrze Polonez, gdzie zostały rozdane nagrody dla zwycięsców konkursu, a w gronie tych osób znaleźli się także uczniowie naszej szkoły – Klaudia Kania, Agnieszka Sygitowicz, Justyna Grębska, Angelika Jarosz, Agnieszka Sobczak. Następnie wystąpił pan Dobromir „Mak” Makowski reprezentujący projekt RAP PEDAGOGIA oparty na muzyce Hip Hop, elementach profilaktyki oraz inspirowany przeszłym życiem autora i wykonawcy. Po wystąpieniu pana Makowskiego odbył się koncert zespołu „Zerwana dachówka”.