„Film, który wywarł na mnie niezwykłe wrażenie” – podsumowanie konkursu

Młodzież biorąca udział w programie edukacyjnym NHEF (nowe horyzonty edukacji filmowej) została zaproszona na zakończenie projektu – konkursu na napisanie recenzji filmowej na temat: „Film, który wywarł na mnie niezwykłe wrażenie”.  Wydarzenie odbyło się 4.12.2015 r. Wśród nagrodzonych znalazło się 8 uczniów z naszej szkoły: Przemek Fiuczek (kl.IITAKO), Klaudia Kania (kl.IITAKO), Elżbieta Kaczyk (kl.IITAKO), Adam Wach (kl.IIITBO), Damian Grotkowski (kl.IIITBO), Kamil Dębski (kl.IIITBO).

Uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy.

Opiekunkom NHEF w ZSZ Nr 1: prof. Ewa Viscardi i prof. Annie Kamińskiej wręczono podziękowanie za wieloletnie zaangażowanie w organizację  i uczestnictwo uczniów w zajęciach filmowych od dyr. MOK Filipa Urbanka i koordynatora NHEF w Skierniewicach Krystyny Piotrowicz.

Po uroczystościach uczniowie obejrzeli film „Zniewolony” (2013r. , reż. S. McQueen).