Konkurs na zaprojektowanie i wykonanie Eko ? kanapki

infoW dniu 21 maja 2016r. odbyło się podsumowanie konkursu dla uczniów technikum architektury krajobrazu na zaprojektowanie i wykonanie EKO-KANAPKI. Konkurs był realizowany w ramach szkolnego programu profilaktycznego ?Owoc ma moc? wpisującego się w miejski projekt pod tym samym tytułem.

Zadaniem młodzieży było przygotowanie zdrowego, smacznego posiłku. Eko-kanapka winna być zgodna z aktualną piramidą żywienia ? czyli przygotowana z najbardziej wartościowych dla organizmu produktów żywieniowych.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Przygotowane przez WAS potrawy zasługiwały na uznanie: były smaczne, efektownie podane, zgodne z zasadami konkursu. Komisja konkursowa miała nie lada problem z wybraniem laureatów.

Po degustacji i burzliwych dyskusjach komisja konkursowa postanowiła wręczyć pięć nagród głównych w postaci książek oraz drobne upominki. Fundatorem nagród był Prezydent Miasta Skierniewice, który docenił zaangażowanie młodzieży w kreowanie zdrowego stylu życia.

Zachęcamy wszystkich do obejrzenia galerii zdjęć z konkursu oraz skorzystania z przepisów potraw w codziennym żywieniu. Już wkrótce zostaną one umieszczone na stronie internetowej szkoły w zakładce ?Jedz zdrowo!?

D.G.

[huge_it_gallery id=”32″]